Teraz stiahnuť: aplikácia WITT international

Objavte aktuálne trendy, ležérne dobre kombinovateľné modely a chytré základné kúsky všade a vždy!

App

Nahrajte si teraz úplne jednoducho a bezplatne aplikáciu WITT international do svojho zariadenia iPhone, iPad alebo s OS Android. Vždy budete mať celú kolekciu WITT international po ruke. Ďalšia výhoda: O aktuálnych ponukách a zľavách vás budeme môcť informovať okamžite Načo čakáte? Objavte v WITT international Móda, nočná aj denná bielizeň, plavky, pánska móda, obuv a príslušenstvo a profitujte súčasne z výhodných cien – nezáleží kde!

App

Ideálne na cesty

Nakupujte si svoje obľúbené kúsky maximálne komfortne cez smartfón alebo tablet – vždy a všade. Vďaka WITT international sa nakupovanie zmení na zážitok. Vďaka výrazným fotografiám a našej jednoduchej navigácii si svojich módnych favoritov nájdete úplne ľahko. A pomocou funkcie zdieľania ich môžete ukázať svojej rodine a priateľom.

App

Objavujte po novom

Nájdite si svojich favoritov pomocou návrhov na hľadanie a personalizovaného vyhľadávania! Pomocou vyhľadania čísla tovaru si modely z katalógu WITT international môžete komfortne objednať aj zo smartfónu alebo tabletu. Celú našu kolekciu si môžete vyfiltrovať podľa veľkosti, farby, strihu alebo ceny. Veľa zlacnených výrobkov okrem toho na vás čaká v našom VÝPREDAJI.

App

Všetko pod kontrolou

Aplikácia WITT international vám poskytne prehľad o vašom zákazníckom účte, osobných údajoch a vašich objednávkach. Prezeranie na cestách – objednávanie kedykoľvek: Jednoducho sa prihláste pomocou svojho účtu WITT international a ide sa. Košík sa pri tom automaticky synchronizuje na všetkých vašich zariadeniach – nakupovanie so WITT international je také jednoduché!

Pripraviť sa, pozor, štart aplikácie!

Náš leták s novinkami: e-spravodajca
Zaregistrujte sa teraz a ušetrite!
Vyhlásenie o ochrane údajov
NL-banner neu sask