Witt international aplikácia

Objavte najnovšie trendy a zľavy priamo na svojom smartfóne – kdekoľvek a kedykoľvek!

header contentpage app wi

Stiahnite si teraz úplne jednoducho a bezplatne Witt international Aplikácia na váš tablet, Android Smartphone, iPhone alebo iPad. Takto budete mať celú mobilnú ponuku nakupovania a služieb od Witt international vždy poruke a dozviete sa hneď, aké skvelé ponuky a exkluzívne zľavy Sieh an! ponúka. Objavte v našom online obchode výhodnú dámsku módu, obuv a bielizeň – prehľadávajte, kedykoľvek chcete!

Výhody Witt international aplikácie

app aktionen sadk

Exkluzívne zľavy a akcie

Môžete sa tešiť na pravidelné zľavové akcie: jedným kliknutím prejdete na naše skvelé zľavy. Vždy však len na krátky čas a exkluzívne v aplikácii Witt international! Aby ste nič nezmeškali, spoľahlivo vás budeme informovať prostredníctvom push oznámení. Prehrabávajte sa, žasnite, ušetrite... pre ešte väčšiu zábavu z nakupovania!

App

Vyhľadanie nových produktov

Hľadáte nových módnych favoritov celkom podľa vášho vkusu? Super – pretože v našom obchode môžete filtrovať ľubovoľne podľa veľkosti, farby, strihu a ceny. Mimoriadne praktické: S návrhmi vyhľadávania, osobným priebehom vyhľadávania a hlasovým vyhľadávaním objavíte módu, ktorá sa vám zapáči. Môžete tu rýchlo vyhľadať aj módne hity z katalógu: jednoducho zadajte číslo výrobku alebo heslo a hotovo. A to ešte nebolo všetko – v našom VÝPREDAJI na vás čaká mnoho skvelých zliav!

App

Ideálne na cesty

Nakupujte svoje obľúbené kúsky úplne pohodlne pomocou smartfónu. So Witt international aplikáciou sa ako prví dozviete o aktuálnych akciách, najnovších trendoch a našich super zľavách. Mimoriadne praktické: S funkciou zdieľania môžete svoje obľúbené položky zdieľať s rodinou a priateľmi. Vychutnajte si jednoduché online nakupovanie s veľkými fotografiami produktov a jednoduchou navigáciou.

App

Rýchle opätovné vyhľadanie

Pri obrovskom výbere je rozhodnutie ťažké? Nevadí! Označte produkt jednoducho srdiečkom. Tak putuje na váš poznámkový blok a dá sa rýchlo a jednoducho znova nájsť neskôr.

iphone app kundenkonto sask

Prehľad o všetkom

Kedykoľvek a kdekoľvek – jednoducho sa prihláste do aplikácie pomocou svojho hesla a hneď máte prehľad o všetkom: Vaše údaje, faktúry, obľúbené položky, objednávky a takisto sledovanie zásielky Vášho balíka.

Odteraz Witt international Stiahnuť aplikáciu

Pripraviť sa, pozor, štart aplikácie!

Náš leták s novinkami: e-spravodajca
Zaregistrujte sa teraz a ušetrite!

Chcem dostávať e-mailom informácie o ponukách, trendoch a akciách ponúkaných na stránke witt-international.sk (prevádzkovanej spoločnosťou Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobraziť viac
NL-banner neu sask