Platba

Na dobierku alebo kreditnou kartou

U nás môžete zaplatiť na dobierku alebo pohodlne a bezpečne kreditnou kartou, ak bola vydaná na Slovensku. Cenu nákupu stiahneme až pri dodaní tovaru. Vďaka kartám VISA, MasterCard a Diners Club International vydaným na Slovensku ste pritom vďaka modernej technológii šifrovania 3D-SecureCode 2.0 v bezpečí, pretože všetky údaje o objednávkach a kreditných kartách sa k nám dostávajú až po zašifrovaní. Tak sa pri svojom nákupe môžete spoľahnúť na najvyššiu mieru bezpečnosti!

Čo je 3D Secure 2.0?

Európske smernice o platobných službách sa zmenili, aby boli vaše online platby kreditnou kartou ešte bezpečnejšie. 3D Secure 2.0 sa považuje za najvyšší bezpečnostný štandard pre platby kreditnými kartami. Pri svojej objednávke budete požiadaný o overenie pomocou 3D Secure 2.0. Názov overenia sa môže líšiť v závislosti od poskytovateľa kreditnej karty (napr. Visa Secure alebo Mastercard Identity Check)

Prostredníctvom systému 3D Secure 2.0 vaša banka skontroluje, či ste právoplatným držiteľom karty, a teda osobou oprávnenou na realizovanie transakcie. Autentifikácia je založená na kombinácii dvoch z nasledujúcich troch charakteristík:

 • Fakty a informácie, ktoré poznáte výlučne vy ako zákazník ako napríklad heslo

 • Interakcia s objektom ako je váš vlastný smartfón alebo karta

 • Biometrická charakteristika ako odtlačok prsta

Čo musíte urobiť, aby ste mohli používať 3D Secure 2.0?

Ak ste tak ešte neurobili, musíte aktivovať svoju kreditnú kartu na používanie 3D Secure 2.0. Väčšina bánk ponúka túto službu online. Informácie nájdete jednoducho na webovej stránke svojej banky. Ak ste sa už raz zaregistrovali na používanie 3D Secure, nemusíte sa znova registrovať. V ďalšom kroku môžete spolu so svojou bankou definovať charakteristiky autentifikácie. Niektoré banky vyvinuli na účely procesu overenia aplikáciu pre smartfóny. Pre ďalšie informácie o tomto procese alebo všeobecné informácie o 3D Secure 2.0 kontaktujte svoju banku.

Objednávací proces

 • Vložte požadované položky do nákupného košíka

 • Ako spôsob platby vyberte nákup kreditnou kartou a zadajte údaje o svojej kreditnej karte. (Nadviaže sa spojenie s vašou bankou. Údaje sa prenášajú zabezpečeným spôsobom a výlučne medzi vami a vašou bankou – k vašim údajom nemáme žiadny prístup!)

 • Zaregistrujte sa pomocou čísla kreditnej karty, dátumu vypršania platnosti a overovacieho čísla.

 • Vaša banka na pozadí overí autentifikáciu. (Ak máte nainštalovanú príslušnú bankovú aplikáciu, dostanete napríklad push notifikáciu, ktorá vás presmeruje do bankovej aplikácie a požiada o prístupové údaje. V aplikácii budete buď požiadaní o zadanie osobného kódu alebo o naskenovanie odtlačku prsta či dúhovky. Príslušná metóda závisí od vašej banky a od vašich individuálne uložených charakteristík.

 • Úspešnou autentifikáciou potvrdíte systému, že ste právoplatným držiteľom karty a máte oprávnenie na realizáciu transakcie. Len týmto spôsobom je možné ďalej spracovať proces nákupu.

 • Objednávka je dokončená, len čo sa zobrazí naša stránka s potvrdením objednávky s číslom objednávky. Počas objednávanie preto nezatvárajte okno prehliadača!

Upozornenie
Niektoré banky vyžadujú, aby ste sa od štvrtej online objednávky s MasterCard bezpodmienečne zaregistrovali pre MasterCard SecureCode. Aby ste mohli naďalej objednávať s MasterCard, zaregistrujte sa počas objednávacieho procesu.

payment mastercardpayment visapayment discoverpayment diners club

Paypal

Plaťte bezpečne a jednoducho
Vytvorte si účet PayPal. Prepojte si svoj bankový účet alebo údaje z vašej kreditnej karty s vaším účtom PayPal a okamžite môžete využívať platobné služby PayPal.

PayPal – ako to funguje?

 • Po zrealizovaní objednávky vás automaticky presmerujeme na stránku PayPal.

 • Prihláste sa na nej pomocou vašich prístupových údajov PayPal alebo si založte nový účet.

 • Z bezpečnostných dôvodov sa môže zobraziť požiadavka na zadanie hesla. Na to vám PayPal pri prihlasovaní pošle v SMS zaslanej na telefónne číslo, ktoré ste si uložili pre váš účet PayPal, potrebný kód. Alternatívne vám zamestnanci PayPal zavolajú na uložené číslo.

 • Potvrďte platbu: Suma sa nezávisle od dátumu dodania ihneď rezervuje na vašom účte.

 • Po úspešnom dokončení dostanete e-mailom potvrdenie objednávky

Bezpečná platobná metóda
PayPal má certifikáciu TÜV a spĺňa tak všetky prísne podmienky a požiadavky, ktoré inštitút TÜV kladie na bezpečný online platobný systém. Vaše bankové spojenie alebo číslo kreditnej karty je bezpečne uložené spoločnosťou PayPal a chránené protokolom SSL a 128 bitovým kľúčom.
Ďalšie informácie nájdete na stránkach pomocníka služby PayPal.

Poštovné a balné spolu len 3,95 €
Ak váš objednaný tovar nebudeme môcť doručiť v rámci jednej zásielky, prevezmeme poštovné náklady za ďalšiu zásielku.

Náš leták s novinkami: e-spravodajca
Zaregistrujte sa teraz a ušetrite!

Chcem dostávať e-mailom informácie o ponukách, trendoch a akciách ponúkaných na stránke witt-international.sk (prevádzkovanej spoločnosťou Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobraziť viac
NL-banner neu sask