Dodanie a vrátenie tovaru

Podmienky vrátenia tovaru:

Dodanie

Ekologické skompletizované dodanie

Ak je všetok objednaný tovar dostupný, dostanete ho hneď v jednej zásielke. Ak nie je všetko, čo ste si objednali, hneď pripravené na dodanie, dostanete skompletizovanú zásielku do 3 týždňov. Ak dovtedy nie je práve možné niektorý objednaný produkt dodať, dostanete ho dodatočne osobitnou zásielkou, hneď ako bude opäť k dispozícii. Pre jednu objednávku platíte poštovné len jedenkrát. Ak nemôžeme Vami objednaný tovar dodať v jednej zásielke, zaplatíme poštovné za ďalšie zásielky z rovnakej objednávky my. Pre veľký záujem o niektoré produkty môže dôjsť k oneskoreniu alebo aj k vypredaniu niektorého produktu, a preto môžete niekedy dostať objednaný tovar aj postupne v niekoľkých zásielkách. V takomto prípade sa vopred ospravedlňujeme, ďakujeme za pochopenie!

Štandardné dodanie

Dostupný tovar odošleme hneď. Ak niektorý produkt nie je možné práve dodať, dostanete ho dodatočne osobitnou zásielkou, hneď ako bude opäť k dispozícii.

Garancia vrátenia peňazí – právo na odstúpenie od zmluvy

V prípade nespokojnosti s niektorým produktom pošlite ho do 100 dní od doručenia v originálnom obale ako balík (nie na dobierku!) na vlastné náklady späť na adresu:

WITT international, P. O. Box č. 8, 010 21 Žilina.

Pripomíname, že naša záruka sa vzťahuje na tovar nepoškodený, nepoužitý a v originálnom obale, ktorý nám bol zaslaný do 100 dní od doručenia. Pre rýchlejšie vybavenie spätnej zásielky prosíme vložiť do zásielky aj pôvodný dodací list, ktorý ste dostali s tovarom, s uvedením dôvodu vrátenia. Žiadame vás, aby ste nekombinovali tovar určený na vrátenie – tovar s dokumentáciou nám vráťte v obale, v ktorom ste ho dostali. Dôvodom je skladovanie v rôznych logistických centrách.

Podľa Vášho želania môžete za vrátený tovar objednať nový tovar alebo Vám príslušnú sumu vrátime: pri zásielke na dobierku prevodom na zadaný bankový účet alebo poštovou poukážkou, pri platbe kreditnou kartou prevodom späť na bankový účet Vašej kreditnej karty.

Výmenu dodaného tovaru priamo za iný tovar alebo za inú veľkosť neposkytujeme. Nový tovar alebo novú veľkosť je potrebné objednať nanovo (nová objednávka s poštovným).

Na všetky produkty poskytujeme záručnú lehotu podľa zákona.

Servisná adresa pre objednávky a komunikáciu:
WITT international, P. O. BOX č. 902, 911 01 Trenčín 1
Sídlo firmy:
Sieh an! Handelsgesellschaft mbH, Georgenstr. 29, 92224 Amberg, Nemecko

Náš leták s novinkami: e-spravodajca
Zaregistrujte sa teraz a ušetrite!

Chcem dostávať e-mailom informácie o ponukách, trendoch a akciách ponúkaných na stránke witt-international.sk (prevádzkovanej spoločnosťou Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobraziť viac
NL-banner neu sask