ueberuns


Vitajte v Witt international Internetový obchod! - Kto sme?

Witt international je váš slušný a spoľahlivý partner v otázkach atraktívnej módy za nízke ceny. Pohodlná a nadčasová, domáca a rozmanitá. Ponúkame vám postave lichotivú, jednoduchú módu za férové ceny. Už viac ako 20 rokov v Witt international každý deň pracujeme na tom, aby ste mali ten najlepší zážitok z nakupovania. Pretože v Witt international ste stredobodom našej pozornosti.
Je pre nás dôležité, aby vám móda robila radosť.

V posledných rokoch sme objednávanie z katalógu rozšírili o predaj na internete. Či už online obchod, leták s novinkami alebo sociálne médiá – tu v Witt international sú naši zákazníci to najdôležitejšie. Radi by sme vám ponúkli neporovnateľný zážitok z nakupovania. Preto vám v mene spoločnosti Witt international dávame prísľub: 

ueber-uns zdf-small-wisk

❤️ Podstatné sú pre nás služby!

Typickými znakmi našich služieb sú jednoduché objednávanie, rôzne možnosti dodania, jednoduchá platba, ako aj ústretové a kompetentné poradenstvo. Vyskúšajte to!

❤️ V Witt international ste v bezpečí!

Všetky údaje, ktoré zadávate šifrovaním SSL, sa k nám prenášajú prostredníctvom zabezpečeného pripojenia.

❤️ Všetky veľkosti za jednu cenu!

Platí pre celý sortiment – za veľké veľkosti nezaplatíte u nás viac ako za malé. Presvedčte sa sami!

❤️ Máme presne to pravé pre vás

U nás nájdete aktuálne módne oblečenie pre každý typ postavy – vďaka ponuke veľkostí od 38 po minimálne 54 (u mnohých výrobkov dokonca po veľkosť 56), pohodlnému strihu našich výrobkov, ako aj mnohým špeciálnym veľkostiam.

Náš leták s novinkami: e-spravodajca
Zaregistrujte sa teraz a ušetrite!

Chcem dostávať e-mailom informácie o ponukách, trendoch a akciách ponúkaných na stránke witt-international.sk (prevádzkovanej spoločnosťou Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobraziť viac
NL-banner neu sask